KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15881017
nr 1588 1017
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1933, studie, 39x22 cm, yttermått inklusive ram: 52x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 december 2023
kl 19:25:13
100 kr
250 kr
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg